Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей

Інформація про професії:

Кухар

Офіціант

Тракторист-машиніст

Слюсар-ремонтник

Водій автотранспортних засобів категорії “В”, “С”

Робітник фермерського господарства

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

 

Правила прийому

Інформація для абітурієнтів

Царичанський аграрний професійний ліцей
работа дома

Царичанський аграрний професійний ліцей

Слюсар-ремонтник

Слюсар-ремонтник розбирає, ремонтує та випробовує прості вузли і механізми устаткування агрегатів і машин; регулює просте устаткування, агрегати і машини, а також середньої складності. Виконує слюсарне оброблення деталей; промиває, чистить, змащує деталі. Виконує роботи з застосуванням пневматичних, електричних інструментів та на свердлильних верстатах; виготовляє прості пристрої для ремонту і складання.

 

Освітньо-кваліфікаційна характеристика випускника професійно-технічного навчального закладу по професії «Слюсар-ремонтник»

2-й розряд
Завдання та обов'язки. Розбирає, ремонтує, складає і випробує прості складові одиниці і механізми обладнання і машин. Регулює просте обладнання і машини, а також середньої складності під керівництвом слюсаря більш високої кваліфікації. Виконує слюсарну обробку деталей по 12-14 квалитетах. Промиває, чистить, змащує деталі. Виконує роботи із застосуванням пневматичних, електричних інструментів і верстатні. Здійснює шабрування деталей за допомогою механізованого інструменту. Виготовляє прості пристосування для ремонту і складання.
Повинен знати: основні прийоми виконання робіт з розбирання, ремонту і складання простих складових одиниць і механізмів устаткування і машин; призначення і правила застосування слюсарного і контрольно-вимірювальних інструментів; основні механічні властивості оброблюваних матеріалів; основи знань про систему допусків і посадок, квалитети і параметри шорсткості; найменування, маркування і правила застосування мастил, металів і миючих засобів.
Приклади робіт:
1. Болти, гайки, шпильки - обпилювання, прогін різьблення.
2. Вентилі запірні для повітря, мастил і води - встановлення з пригоном.
3. Колінці, трійники для трубопроводів - випробування і складання.

3-й розряд

Завдання та обов'язки. Розбирає, ремонтує, складає і випробує середньої складності складові одиниці і механізми устаткування і машин. Ремонтує, регулює і випробує середньої складності устаткування і машини, а також складні під керівництвом слюсаря більш високої кваліфікації. Виконує слюсарну обробку деталей по 11-12 квалитетах. Ремонтує футероване устаткування й устаткування, виготовлене із захисних матеріалів і феросиліцію. Розбирає, складає і ущільнює фаолітову і керамічну апаратуру і комунікації. Виготовляє пристосування середньої складності для ремонту і складання. Виконує такелажні роботи при переміщенні вантажів за допомогою простих вантажопідйомних засобів і механізмів, керованих з підлоги.
Повинен знати: будову устаткування, яке ремонтується; призначення і взаємодію основних складових одиниць і механізмів; технологічну послідовність розбирання, ремонту і складання устаткування і машин; технічні умови на випробування і регулювання складових одиниць і механізмів; основні властивості оброблюваних матеріалів; конструкцію універсальних пристосувань і застосовуваних контрольно-вимірювальних інструментів; систему допусків і посадок, квалитети і параметри шорсткості; правила стропування, підйому, переміщення вантажів; правила експлуатації вантажопідйомних засобів і механізмів, керованих з підлоги.
Приклади робіт:
1. Вентилі всіх діаметрів - притирання клапанів.
2. Вентилятори - ремонт і встановлення.

Царичанський аграрний професійний ліцей

Наші координати

Адреса:
вул. Соборна (Піонерська), 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@gmail.com

Читайте про нас у Фейсбуці


Царичанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2013-2022    ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"