Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей

Виховна робота / Конкурси

Список учнів, які приймали участь в ІІ етапі олімпіад з загальноосвітніх дисциплін (2017-18 н.р.)

Просвітницький творчий захід для дітей «Ми проти насильства і жорстокості»

24 березня 2016 року відбулась обласна олімпіада серед учнів ПТО з «Бухгалтерського обліку»

В рамках проведення днів економічних дисциплін в ліцеї 14-18 березня 2016 року був підготовлений учнівський проект "Як заощадити під час економічної кризи"

Учнівський проект «Під сонцем єдиним - єдиний народ!»

Участь в обласних олімпіадах

Вітаємо Вороновську Альону, ученицю групи КО-5, за екологічний проект «Джміль і бджілка»

Результат обласного конкурсу «Профорієнтатор року»

Змагаються майбутні водії автотранспортних засобів категорії «С»

13-14 травня 2015 року на базі ПТУ-74 (Васильківський район) відбувся обласний конкурс «Слюсар-ремонтник - 2015»

Результати конкурсу «Я і моя професія»

З жовтня 2014 року у закладі проходить фотоконкурс «Я і моя професія» серед учнів, викладачів та майстрів в/н

Царичанський аграрний професійний ліцей
работа дома

Змагаються майбутні водії автотранспортних засобів категорії «С»

Відповідно до Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо вдосконалення професійно – технічної освіти в Україні» , листа Міністерства освіти і науки України «Щодо організації Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності в 2014-2015 році», наказу Міністерства освіти і науки України «Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ у 2014-2015 навчальному році та з метою підтримки, розвитку обдарованих учнів, реалізації здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виховання в них творчого ставлення до обраної професії вперше на базі Томаківського професійного аграрного ліцею 20-21 травня 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії: «Водій автотранспортних засобів кат. «С».

За результатами ліцейного конкурсу переможцем став учень групи РФГ – 17 Орел Богдан який за рішенням журі навчального закладу був направлений для участі в ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії: «Водій автранспортних засобів кат. С».

В конкурсі професійної майстерності приймало участь 19 Професійно технічних навчальних закладів області серед яких наш випускник Орел Богдан зайняв ІІ призове місце (срібло) і був нагороджений дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком серед учнів ПТНЗ з професії: «Водій автотранспортних засобів кат. «С».

В підготовці до участі в конкурсі велика робота проведена старшим майстром Орлом Віктором Володимировичем та викладачем спецдисциплін Чередніченко Юрієм Михайловичем, які надали учневі Орлу Богдану теоретичні та практичні навички потрібні для участі в конкурсі.

Переможне призове місце здобув учасник Томаківського професійного аграрного ліцею, ІІ місце ДПТНЗ «Царичанський аграрний професійний ліцей», ІІІ місце отримав учасник Межівського професійно технічного училища.
За рішенням оргкомітету та журі ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії: «Водій автотранспортних засобів кат. «С», учень який зайняв І місце ТПАЛ буде направлений для участі в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії: «Водій автотранспортних засобів кат. «С» який відбудеться в червні місяці в м. Ніжин Чернігівської області в Державному навчальному закладі «Ніжинський професійний аграрний ліцей».

Старший майстер В.В.ОРЕЛ

Царичанський аграрний професійний ліцей


Наші координати

Адреса:
вул. Соборна (Піонерська), 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@gmail.com

Читайте про нас у Фейсбуці


Царичанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2013-2021    ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"