Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей

Інформація про заклад

Історія

 

Наші досягнення

 

Навчально-матеріальна база:

кабінети

 

Трудовий колектив

 

Царичанський аграрний професійний ліцей
работа дома

Царичанський аграрний професійний ліцей

Про ліцей

В Царичанському районі функціонує професійний ліцей, який є справжнім культурним центром Приорілля, заснований у 1993 році як професійно – технічне училище № 89, а у 2008 році, в зв’язку із розвитком профтехосвіти в регіоні, її модернізації в умовах динамічних суспільно економічних змін перейменований у ДПТНЗ «Царичанський аграрний професійний ліцей».

Територіальне розміщення навчального закладу дає можливість забезпечувати отримання професії випускників 9 - 11 класів та незайнятого населення не тільки Царичанського району, а і сіл Полтавської області Кобеляцького району (кількість останніх зростає з кожним роком).

Навчальний заклад виконує навчальну і соціальну функцію. За останні три роки збільшилось число учнів пільгової категорії та дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, які отримали робітничі професії.

Заклад плідно співпрацює з районним центром зайнятості, проводить підготовку та перепідготовку незайнятого населення, здійснює підвищення його кваліфікації.


Царичанський аграрний професійний ліцей

Наші координати

Адреса:
вул. Соборна (Піонерська), 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@gmail.com

Читайте про нас у Фейсбуці


Царичанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2013-2022    ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"