Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей Царичанський аграрний професійний ліцей
Царичанський аграрний професійний ліцей

Науково-методична робота

Уроки

Презентації

 

Сертифікати і свідоцтва

 

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання жовтень 2020 року - січень 2021 року

Дистанційне навчання березень - червень 2020 року

 

Методична робота

9 жовтня 2018 року проведено уроки з професійно-практичної підготовки у навчальному господарстві ліцею спільно з працівниками ФГ “Дніпро”

Інформаційно-аналітична акція «Вісті з уроків»

Декада робітничих професій сільськогосподарської галузі

6 грудня 2017 в Царичанському аграрному професійному ліцеї був проведений квест для учнів з професії «Кухар. Офіціант»

20 листопада 2017 року відбулось 2–ге засідання методичної комісії класних керівників

6 листопада 2017 року викладач спецдисциплін Дорошенко С.В. розповів колегам про уроки ПДР, БДР та ОБДР

20 березня 2017 року методичну естафету прийняв майстер в/н Мацак М.М. Тема: «Удосконалення техніки керування автомобілем»

Відкритий урок з теми «Складання коліс»

Майстер-клас від самого директора

9 березня 2017 року майстер в/н Годорак М.Я. провів відкритий урокна тему «Вдосконалення навичок водіння на учбовому майдачику»

Урок з предмету «Організація обслуговування в ресторанах» на тему: «Сервіровка столу до свята 8 Березня»

Урок зарубіжної літератури за темою Ернест Міллер Хемінгуей

Народні традиції святкування Масляної

Екскурсія в ТОВ «Шевченко» та СФГ «Лелеки»

Проведення року англійської мови

Методичний ринг

Виставка стіннівок професійного спрямування

Змагання трактористів

Клуб веселих та кмітливих пройшов в рамках проведення декади робітничих професій

Засідання методичної комісії класних керівників

Засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання

Царичанський аграрний професійний ліцей
работа дома

Засідання педагогічної ради

Черга денна:

1. Підсумки роботи навчального закладу за І півріччя 2020-2021 навчального року. Шарівська В.П. в.о. директора.

2. Організація дистанційного навчання. Успіхи та недоліки. Швець Н.В. заступник директора з НВР.

3. Участь здобувачів освіти в конкурсах та олімпіадах. Киприч Н.А. заступник директора з ВР.

4. Виконання навчальних планів. Участь у конкурсах фахової майстерності. Орел В.В. старший майстер.

5. Результати самоосвітньої роботи. Інформація про організацію ЗНО-2021. Носенко О.М., методист.

6. Виконання рішень попередньої педради.

Протягом І семестру керувалися відповідною нормативно - правовою базою Виконання державного замовлення,

Рік

План прийому

Фактичне виконання

Контингент

2020

105

150

288

випуск кваліфікованих робітників,

Рік

2016

2017

2018

2019

2020

Кількість випускників

129

113

126

131

166

виконання плану виробничої діяльності,

Рік

План

Факт

2018

931300.0

757694.39

2019

966807.0

950985.82

2020

1286000.0

676573.54

виконання педагогічних послуг,

Рік

План

Факт

2018

88750.00

248288.00

2019

99191.00

757293.00

2020

1164396.00

342978.00


Атестація педпрацівників:

У 2021 році атестуються 5 педпрацівників:

1. Шарівська В.П., викладач української мови та літератури, на відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «Викладач вищої категорії» та педагогічного звання «Викладач – методист»

2. Кіріченко В.В., майстер виробничого навчання на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «Майстер виробничого навчання І категорії»;

3. Велегура С.В., майстер виробничого навчання, на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

4. Киприч Н.А., викладач української мови та літератури і зарубіжної літератури на присвоєння кваліфікаційної категорії «викладач вищої категорії»;

5. Сіра А.Р., викладач хімії, біології, та екології на присвоєння кваліфікаційної категорії «викладач другої категорії».

Творчі наробки були направлені на розгляд навчально - методичної ради НМЦ ПТО в Дніпропетровській області.


Згідно програми «Розвиток Профтехосвіти в районі» було придбано:

Товар

Од

Кількість

Ціна без ПДВ

Сума
без ПДВ

1

Акумулятор Vega

шт

2

3900

7800

2

Шина КАМА

шт

4

2850

11400

3

Акумулятор Forge

шт

2

2748

5496

4

Акумулятор Forge

шт

1

1600

1600

5

Шина Rosava

шт

4

638

2552

6

Головний гальмівний циліндр

шт

1

562,10

562,10

7

Головний циліндр зчеплення

шт

1

454,88

454,88

8

Трос ручного тормоза

шт

1

135,02

135,02

 

Всього:

 

 

 

30000,00


- Подано пакет документів для проходження акредитації та отримання сертифіката на право навчання водіїв авто- та мототранспортних засобів;

- оформлено актову залу;

- частково відремонтовано коридор в корпусі №2

- встановлено пам’ятну дошку нашому випускнику Шмалію В. загиблому в зоні АТО

- поповнили кабінет музей історичними артефактами

- реставровано зіпсований частково дах на їдальні, корпусі №2

Працюємо над ремонтом спортивної зали.


За звітній період проведені наступні перевірки організації навчально- виховного процесу та дотримання вимог законодавства організації освітньої діяльності:

- Царичанським міжрайонним головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області

- МНС України Державний пожежний нагляд.


Організація навчально- виховного процесу в закладі здійснюється відповідно всім діючим наказам та постановам Кабінету Міністрів України та наказів Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та Закону України «Про професійну (професійно -технічну) освіту».

Охорона праці в ДПТНЗ „Царичанський аграрний професійний ліцей” здійснюється на основі Законів України "Про охорону праці", "Про дорожній рух", "Про пожежну безпеку", "Про охорону здоров’я", "Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально виховного процесу в установах закладу освіти", "Правил безпеки під час занять у навчальних і навчально-виробничих майстернях навчальних закладів системи загальної середньої освіти", та інших розпорядчих документів. Ліцей забезпечено діючими законодавчими і нормативно-правовими актами з питань охорони праці і пожежної безпеки.

Навчання працівників ліцею проводиться згідно плану, затвердженому директором ліцею. Результати перевірки знань працівників з питань охорони праці оформляються протоколами у спеціальних журналах. Проблеми забезпечення та дотримання умов з охорони праці обговорюються на педагогічних радах 2 рази на рік та нарадах майстрів виробничого навчання. Будівля ліцею, навчальні кабінети, виробничі майстерні та всі інші приміщення в основному відповідають санітарно – технічним нормам. Проводяться заміри опору ізоляції електрообладнання, заземлення з оформленням відповідних протоколів. Санітарно-технічний стан приміщень задовільний, про що є акт складений районною санітарно-епідеміологічною станцією. Санітарний стан навчальних кабінетів і майстерень, навчальних і робочих місць відповідають вимогам пожежної безпеки. Контроль за дотриманням санітарно – гігієнічних, пожежних норм та вимог з охорони праці здійснюється органами Держсанепідслужби в Дніпропетровській області, Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Дніпропетровській області. Розроблюються та виконуються заходи на приписи органів контролю з цих питань. Усі зауваження, що були виявлені державними органами влади, були виконані в повному обсязі в визначений термін.

В умовах сьогодення навчально-виробничий процес важко уявити без тісної співпраці з оснащеними новітньою технікою господарствами регіону. У результаті тісних зв’язків з соціальними партнерами зміцнюється і розширюється матеріально-технічна база ліцею. Ліцей щорічно планує укладання договорів про співпрацю з колективами державних і приватних підприємств, з якими погоджено всі аспекти діяльності щодо взаємовигідного партнерства.

Контроль за ходом і результатом навчально-виховного процесу в ДПТНЗ „Царичанський аграрний професійний ліцей” здійснюється згідно з планом, який є складовою частиною плану роботи ліцею на навчальний рік. Графіки контролю створюються на початку навчального року.

Проведено бесіди та інструктажі з батька, здобувачами освіти про суворе дотримання протиепідеміологічних заході в навчальному закладі.

Заступник директора з НВР Швець Н.В. доповіла про організацію дистанційного навчання, його успіхи та недоліки, про вичитку годин. За результатами директорських контрольних робіт (якість знань з професійно-теоретичної підготовки по закладу складає -83 %, предмети загальноосвітньої підготовки-36%). Обсяг годин, відведений на І півріччя, згідно навчальних програм, вичитано в повному обсязі. Наголосила про низький показник працевлаштування та шляхи його підняття.

Заступник директора з ВР Киприч Н.А., розповіла про активних учасників олімпіад та конкурсів, про проведені загальноліцейні виховні заходи.


Старший майстер Орел В.В., у своєму виступі вказав на кількість вичитаних годин по групах, проаналізував участь здобувача освіти групи М-43 (Зайвий В.) в конкурсі професійної майстерності з професії «Тракторист сільськогосподарського виробництва» який ввійшов у десятку кращих. А також майстра виробничого навчання групи М-45 Мацака М.М. який прийняв участь у обласному конкурсі з професії «Водія автотранспортних засобів» і отримав сертифікат.


Методист Носенко О.М., розповіла про необхідність оволодінням педпрацівниками онлайн-сервісами для проведення дистанційного навчання та перевірки знань здобувачів освіти. 14 педпрацівників пройшли дистанційний курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання для педагогів та керівників закладів ПТО» на платформі Ed-Era.

Педпрацівники активно приймали участь у проходженні дистанційних курсів на платформі Prometheus, Ed-Era, Всеосвіта, Освіторія, on-line курси від НМЦ ПТО в Дніпропетровській області та отримали відповідні сертифікати. Надала інформацію про організацію ЗНО-2021.

До рішення попередньої педради (протокол №6 від 18.11.2020 р.)п. 2 було винесено питання аналізу якості знань здобувачів освіти І курсу за 9 класів, та організація роботи по усуненню прогалин.

Питання було розглянуто на засіданні методичної комісії та організовано повторення вивченого матеріалу та консультування здобувачів освіти з предметів що передбачені як обов’язкові складові ДПА у формі ЗНО (українська мова, математика, історія України).


Основними завданнями на ІІ семестр 2020-2021 н.р. є:

- впровадження допрофільного навчання та елементів дуальної освіти по професії «Робітник фермерського господарства»;

- ремонту спортивної зали;

- оновлення автотракторного парку;

- поповнення матеріально-технічної бази, лабораторій та майстерень;

- ландшафтний дизайн навчального закладу:

- опрацювання нормативних документів щодо організації та проведення ЗНО-2021;

- всім педпрацівникам пройти он-лайн курси для проведення дистанційного навчання та перевірки знань здобувачів освіти;

- організувати належне проходження виробничої практики здобувачами освіти та подальшого їх працевлаштування в умовах світової пандемії;

- продовжити роботу в STEM проекті «STEM на Дніпрі – заради майбутнього країни»;

- підготовка до участі в обласних конкурсах фахової майстерності з професії «Кухар, офіціант», «Слюсар-ремонтник, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів»;

- підготувати здобувачів освіти до проведення державних кваліфікаційних іспитів з професії «Водій автотранспортних засобів», «Тракторист с/г виробництва»;

- організувати участь навчального закладу у грантових проектах.

Наші координати

Адреса:
вул. Соборна (Піонерська), 47,
смт. Царичанка,
Дніпропетровська обл.,
51000

Телефон/Факс:
+38 (05690) 31380

Електронна пошта: dptnzcapl@gmail.com

Читайте про нас у Фейсбуці


Царичанська ЗОШ

Українські легенди


лічильник встановлено
24.09.2014

2013-2022    ДПТНЗ "Царичанський аграрний професійний ліцей"